для людей з порушеннями зору
Люботинська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Люботинської міської ради Харківської області

Інформація про заклад загальної середньої освіти

про Люботинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 6

Люботинської міської ради Харківської області

2023/2024

Рік заснування У 1900 році збудовано приміщення. В 1927 році відкрито школу. З 1995 року школа набула статусу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Люботинської міської ради Харківської області
Директор школи В.о.  директора Міщенко О.В.
Контингент учнів У 2023/2024 навчальному році в закладі навчається 199 учнів, із них: 1-4 класи – 73, 5-9 класи – 102, 10-11 клас – 24 учнів. .
Мова навчання Українська.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 21 педагогів(2 сумісники) , із них: вищу освіту – 21 вищу кваліфікаційну категорію – 11 ( 2-сумісники), І кваліфікаційну категорію – 6, ІІ кваліфікаційну категорію – 2, кваліфікаційну категорію «Спеціаліст» - 2.
Забезпечення харчуванням -
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування конкурентоспроможної особистості засобами інноваційних технологій».
Гурткова робота У зв’язку з воєнним станом, гуртки відсутні.
Підвіз учнів та вчителів -
Матеріально-технічне забезпечення Кількість класних кімнат - 8, в наявності спортивний майданчик та бібліотека. Бібліотека налічує всього літератури 7142 , 3864 примірників навчальної та примірників 3278 художньої літератури, Наявний комп’ютерний клас (дата встановлення - 2006, за бюджетні кошти,оновлений у 2019 році) та 4 комп’ютери додатково. З них 2 для використання в управлінській діяльності, 1 використовується для ведення бібліотечного фонду. У 2018 році придбано ноутбук для 1 класу. Школа підключена до мережі Інтернет. У школі є телевізор, 2 магнітофони , 3 мультимедійних проектора, DVD, цифровий фотоапарат.