A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Люботинська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Люботинської міської ради Харківської області

Протидія булінгу/кібербулінгу

Як запобігти рабства

Запам’ятайте і розкажіть своїм рідним та друзям про 10 правил безпеки:

Не вірте рекламі фірми, яка не відповідає вимогам законодавства України (не вказує повної назви фірми, її адреси, номеру ліцензії та органу ліцензування, що її видав). Торгівці людьми можуть ввести Вас в оману, використовуючи:

Різноманітні фірми-посередники з працевлаштування за кордоном

Туристичні, шлюбні та модельні агенції, служби знайомства, агенції шоу –бізнесу

Оголошення, рекламу в ЗМІ та Інтернеті

Незнайомих людей, а часом навіть Ваших родичів, друзів, сусідів, знайомих.

Не ведіть переговори про навчання, працевлаштування чи шлюб наодинці з агентом. Запросіть взяти участь у переговорах довірену особу – це може бути Ваш юрист або хтось із Ваших близьких.

Перевірте, чи має фірма ліцензію на надання відповідних послуг (навчання, працевлаштування за кордоном). Таку інформацію Ви можете отримати в Державному центрі зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України.

Зв’яжіться з Посольством країни, куди Ви плануєте подорож та дізнайтесь про правила щодо працевлаштування або навчання іноземців.

Особисто оформлюйте пакет документів та самі сплачуйте за послуги. Це не дасть можливості торгівцям людьми втягнути Вас у боргову залежність або вчинити злочин стосовно інших осіб за Вашими документами. Не користуйтеся послугами незнайомих осіб, які пропонують Вам допомогу в оформленні виїзних документів, продовженні терміну перебування на території іноземної держави. Майте на увазі:

Термін перебування у іноземній країні зазначено у візі.

Туристична чи гостьова віза не дають право на легальне працевлаштування. Це незаконно. Обов’язково укладайте відповідний контракт, складений зрозумілою для Вас мовою у двох примірниках, один з яких залишається у Вас.

За жодних обставин нікому не довіряйте документів, що засвідчують Вашу особу. Обов’язково залиште рідним ксерокопію свого паспорта громадянина України, закордонного паспорта, візи, контракту про навчання чи працевлаштування, свідоцтва про народження, проїзних документів та нещодавно зроблені фотографії, а також номер телефону й адресу, де Ви збираєтеся зупинитися.

Візьміть за правило постійно телефонувати рідним у домовлений день та час. Заздалегідь домовтесь з рідними про «кодове слово» у розмові, на випадок, якщо Ви не зможете вільно розмовляти по телефону, перебуваючи під чиїмось наглядом.

Зробіть та тримайте при собі копії національного та закордонного паспортів. Це значно спростить процедуру відновлення документів для повернення в Україну.

1. ЩО ТАКЕ КІБЕРБУЛІНҐ | УСЕ, ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ПІДЛІТКІВ В УКРАЇНІ

2. ВИДИ КІБЕРБУЛІНҐУ | УСЕ, ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ПІДЛІТКІВ В УКРАЇНІ

3.ЯК БОРОТИСЯ З КІБЕРБУЛІНҐОМ | УСЕ, ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ПІДЛІТКІВ В УКРАЇНІ

4. КІБЕР-БУЛІНГ АБО АГРЕСІЯ В ІНТЕРНЕТІ: СПОСОБИ РОЗПІЗНАННЯ І ЗАХИСТ ДИТИНИ                                                                                                   5. Посібник__Не смійся з мене_ Финальна версія 2014                                                                                                          

7. Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) у закладі освіти                        https://rada.info/upload/users_files/24334326/1a30625639c0213af0ae6361c8d80adf.docx                             8. Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) у закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу.                                                                                                     https://rada.info/upload/users_files/24334326/233f7541ff29ae9386f413c7b323afe5.docx
 
 
 
 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень